راهنمای خرید تجهیزات

راهنمای خرید میکروفون شور بتا 58 اصلی

میکروفون beta 58a + آموزش خرید میکروفون اصلی شور بتا

میکروفون beta 58a اصلی

معمولاً بیشتر صدابرداران که قصد خرید میکروفون shure beta 58a را دارند دغدغه اصلی شان این است که چگونه میتوانند یک میکروفون Shure اصلی خریداری کنند .

لازم به ذکر است که بگوییم این روزها خرید یک میکروفون shure beta 58a اصلی واقعاً کار بسیار دشوار شده است زیرا که این محصول مخاطبان بسیار زیادی دارد و با فروش چشمگیر در بازار باعث شده است تا نمونه های مشابه و یا فیک آن در بازار زیاد شود و جای تاسف است که این میکروفون های فیک و مشابه توسط سایت های معتبر این زمینه به فروش می رسد .

میکروفون شور اصلی

بسیاری از صدابرداران حرفه ای و با تجربه به این باور اند که رنگ بدنه میکروفون اصلی Beta 58a نقره ای و آبی مات است و مدل های مشابه و فیک دارای رنگ بدنه آبی روشن و یا نقره ای براق هستند .

و بعضی دیگر چنین استدلالی را دارند که فونت نوشتاری به کار رفته در کادر میکروفون های اصلی بسیار نازک و ظریف بوده و فونتی که در مدل‌های مشابه و فیک استفاده می‌شود ضخامت بیشتری نسبت به مدل اصلی دارد و از کیفیت کمتری در چاپ بهره می برند .

میکروفون beta 58a + آموزش خرید میکروفون اصلی شور بتا

همچنین بیشتر صدابرداران به این باور هستند که میکروفون شور Beta 58A اصلی دارای گریل نقره‌ای مات و یا به عبارت ساده تر سرپوش نقره‌ای رنگ مات است و بر روی کپسول میکروفون شور نام کمپانی Shure حک شده است که خود میتواند یکی از عوامل مهم در تشخیص اصلی و یا تقلبی بودن میکروفون های شور باشد ، همراه ما باشید تا یک روش کاربردی و موثر برای تشخیص میکروفون فیک از اصلی بگوییم .

شاید این روش های گفته شده برای تشخیص میکروفون بتا 58 اصلی زیاد کار آمد نباشد پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید با ساده ترین روش ممکن میکروفون شور بتا 58 اصلی را از نمونه های مشابه و فیک تشخیص دهید .

میکروفون شور بتا 58

در همینجا از مطلب باید به شما صدابرداران عزیز و همراهان گرامی وب سایت صوت پلاس این نکته را یادآوری کنیم که تمامی این روش ها برای تشخیص میکروفون شور بتا 58 اصلی از مدل‌های مشابه و فیک کارآمد است اما ممکن است است در تشخیص آن دقیق عمل نکنید و نتوانید مدل اصلی را تشخیص دهید و به راحتی خریداری کنید .

پیشنهاد ما برای شما صدابرداران عزیز و کاربران گرامی وبسایت صوت پلاس این است که پس از خرید میکروفون شور و یا در زمان خرید این محصول سریال نامبر میکروفون شور بتا 58 که بر روی جعبه میکروفون هک شده است را در سایت رسمی کمپانی Shure وارد کرده و میکروفون خود را رجیستر و ثبت کنید ، تا به راحتی بتوانید از اصالت کالا میکروفون شور خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید .

میکروفون SHURE BETA 58A + © مشاوره رایگان و خرید | صوت پلاس

میکروفون beta 58a اصلی

این امر باعث می شود تا زمانی که شما سریال نامبر محصول خود را در وبسایت رسمی کمپانی شور درج میکنید در کمترین زمان ممکن کمپانی Shure سریال مربوطه را با عنوان میکروفون شور بتا 58 شناسایی میکند و در صورت ثبت رسمی این کالا در کمپانی شور اطلاعات کامل میکروفون خریداری شده را نمایش می دهد .

و این موضوع بدین معناست که میکروفون شور که شما انتخاب کرده اید اصلی می باشد . در نتیجه شما می توانید با خیالی آسوده یک میکروفون شور بتا 58 اصلی را خریداری کنید و از کیفیت صدای بینظیر آن در مراسمات خود لذت ببرید .

با مشاوران ما در ارتباط باشید

اگر شما قصد خرید میکروفون شور بتا 58 اصلی را دارید می توانید صفحه این محصول را مشاهده و خرید خودتان را به صورت آنلاین انجام دهید . و در صورت نیاز با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید .

(Visited 49 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − چهار =